Nástenná klimatizácia Daikin Sensira FTXF25A/RXF25A: Podrobný prehľad
Daikin Sensira FTXF25A/RXF25A nástenná jednotka - produktové foto
Kľúčové vlastnosti a technológie
Ekologické chladivo R-32
Infografika - porovnanie chladiva R-32 a R-410A (environmentálny dopad)
Energetická účinnosť a výkon
  • Chladiaci výkon klimatizácie: 2,5 kW
  • Vykurovací výkon klimatizácie: 2,8 kW
  • Stupeň účinnosti pri chladení SEER: 6,22
  • Stupeň účinnosti pri vykurovaní SCOP: 4,06
  • Ročná spotreba energie klimatizácie: 141 kWh
  • Elektrický príkon chladenia (min. - nom. - max.): 0,31 - 0,76 - 1,05 kW
  • Elektrický príkon vykurovania (nominálny): 0,73 kW